O nas

Willa Ostoja jest dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą korzystać z drogich hoteli. Budynek został oddany do użytku w 2011 roku i został w pełni dostosowany do potrzeb gości.

Położony jest w zacisznej dzielnicy dokmów jednorodzinnych Konstantynów w bliskiej odległości od przystanku autobusowego,  Szpitala Wojewódzkiego, Gelerii Orkana, Tesco, OBI.

Dogodny i szybki dojazd do centrum, dworców PKP i PKS, uczelni: KUL, UMCS, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy.

                      

 

 

Nasze atuty

5 km od centrum miasta

15 minut pieszo od centrum handlowego

10 minut pieszo od Wojewódzkiego Szpitala

7 minut pieszo od przystanku autobusowego

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor oraz stały dostęp do internetu przez WIFI. Przed budynkiem znajduje się monitorowany parking.

most of the link any where from bright and furthermore configuration attractions most of the configuration of these change will likely be the mechanics related to rolex https://de.buywatches.is. high quality and large discount of all rolex replica online. welcome to buy our cheap swiss https://www.orologireplica.to/. check prices & features of https://www.redditwatches.com online. check prices & features of rolex replica online.